MYBEDESTEN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl üye olabilirim ?

Sağ üst köşede bulunan giriş yap butonu üzerinden açılan sayfada üye ol seçeneğine tıklayarak işlemleri başlatabilirsiniz. Üyelik için gerekli bilgileri doldurduktan sonra üyelik işleminiz başarı ile sonuçlanacaktır.

Üye olmanın avantajları nelerdir ?

mybedesten.com’da yapılan indirimlerden ve kampanyalardan faydalanmak, sizlere özel duyuruları takip etmek için üyelik gerekmektedir. Alışveriş sırasında ve sonrası hizmetlerden faydalanmak için üyelik oluşturmak sizlere avantajlar sağlayacaktır.

Ürünleriniz garantili mi ?

mybedesten.com’da bulunan tüm ürünler tedarikçi firmaları tarafından en az 2 (iki) yıl garantilidir. 

Sevkiyat-Kargo süreci nasıl ilerliyor ?

mybedesten.com’da yaptığınız tüm alışverişlerde ürünleriniz anlaşmalı kargo şirketleri vasıtası ile sigortalı olarak sizlere sevk edilmektedir.

Her yere kargo gönderiyor musunuz ?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin şubelerinin olduğu her noktaya gönderim sağlamaktayız.

Siparişim ne zaman kargoya verilir ?

mybedesten.com depolarında, stoklarda hazır halde bulunan koleksiyon ürünlerimiz “hızlı teslimat” etiketi ile aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu verilen siparişleriniz ilk iş gününde kargoya verilirken, özel durum ve üretim gerektiren ürünlerde termin süresi ayrıca belirtilmiştir. Tedarikçi firmalar tarafından ürünleriniz, özelliklerine göre farklı tarihlerde kargoya sevk edilmektedir.

İade işlemim hangi durumlar için geçerlidir ?

İade işlemlerinizde geçerli koşullar, şartlar ve haklar konusunda “ iptal-iade koşulları” sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İade edilen siparişimin geri ödemesini ne zaman alabilirim ?

İade talebi onaylanan iadelerde geri ödeme süreci; İlgili ürün tarafımıza ulaştıktan sonra incelemeye tabi tutulur, iade koşullarını karşılayan ürünler onaylandıktan sonra bankanıza geri ödeme bilgisi verilir. Geri ödeme süreci bankanız tarafından değişkenlik gösterebilir. Otalama 3/10 iş günü içerisinde bankalar tarafından ödemeler gerçekleşmektedir.

 

MYBEDESTEN İLE İLETİŞİME GEÇ

İLETİŞİM FORMU